Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 okt 12:30 FC Amsterdam 45+1 GeuzenM'meer 45+1
8 okt 15:00 Sloterdijk avv. 1 GeuzenM'meer 1
8 okt 15:00 GeuzenM'meer 18+1 Wartburgia asv 18+1
5 okt 19:00 GeuzenM'meer 18+1 SDW 18+1
9 okt 14:30 WV-HEDW 9 (zon) GeuzenM'meer 2 (zon)
8 okt 14:30 VVGA 45+1 GeuzenM'meer 45+2
8 okt 12:30 GeuzenM'meer 2 Zeeburgia avv 3
7 okt 21:05 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal)
8 okt 14:45 GeuzenM'meer 45+3 TABA afc 45+2
8 okt 16:30 JOS Watergraafsmeer 3 GeuzenM'meer 3
9 okt 14:00 Ouderkerk sv. 4 (zon) GeuzenM'meer 3 (zon)
8 okt 12:45 Diemen sv. 3 GeuzenM'meer 4
8 okt 14:45 GeuzenM'meer 5 ASV Blauw-Wit 2
9 okt 14:45 GeuzenM'meer 6 (zon) Sporting Almere 2 (zon)
8 okt 11:45 GeuzenM'meer 6 WV-HEDW 10
8 okt 12:00 Meer De sv. 6 GeuzenM'meer 7
8 okt 14:00 Zeeburgia avv 4 GeuzenM'meer 8
9 okt 9:45 TOS-Actief JO15-2 (zon) GeuzenM'meer JO15-2 (zon)
9 okt 12:30 Diemen sv. JO14-2 (zon) GeuzenM'meer JO14-1 (zon)
8 okt 10:15 WV-HEDW JO13-4 GeuzenM'meer JO13-2
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO13-3 Zeeburgia avv JO13-7
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO12-1 Marken sv. JO12-1
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO12-2 Vecht de JO12-1
8 okt 10:00 GeuzenM'meer JO12-3 Dijk De asv JO12-4
8 okt 10:00 TABA afc JO11-2 GeuzenM'meer JO11-1
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO10-1 Dijk De asv JO10-3
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO10-2 AS'80 JO10-4
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO10-3 Diemen sv. JO10-4
8 okt 9:00 GeuzenM'meer JO10-4 Sporting Martinus JO10-8
8 okt 9:00 FC Weesp JO9-5 GeuzenM'meer JO9-1
8 okt 9:00 Meer De sv. JO9-1 GeuzenM'meer JO9-2
8 okt 10:00 Dijk De asv JO8-3 GeuzenM'meer JO8-1
8 okt 12:10 AS'80 JO8-9 GeuzenM'meer JO8-2
8 okt 10:30 GeuzenM'meer MO20-1 Sporting Krommenie MO20-1
8 okt 15:55 AFC IJburg MO17-2 GeuzenM'meer MO17-1
8 okt 11:15 GeuzenM'meer MO15-1 Buitenboys sc. MO15-2
8 okt 10:25 Meer De sv. MO15-1 GeuzenM'meer MO15-2
8 okt 12:15 Buitenboys MO13-1 (9-tal) GeuzenM'meer MO13-1
8 okt 10:00 GeuzenM'meer MO12-1 DSS MO12-1
8 okt 10:00 SVO HZM'22 MO11-2 GeuzenM'meer MO11-1
9 okt 15:45 GeuzenM'meer O23-1 (zon) FC Weesp O23-1 (zon)
9 okt 15:15 FIT O23-2JM (zon) GeuzenM'meer O23-2 (zon)
9 okt 13:00 Geumid O15-2 TOS Actief O15
8 okt 15:00 GeuzenM'meer VR30+1 KFC VR30+1
9 okt 12:30 GeuzenM'meer VR1 (zon) WV-HEDW VR1 (zon)
8 okt 12:30 GeuzenM'meer VR1 Meer De sv. VR2
9 okt 15:15 FIT avv VR3 (zon) GeuzenM'meer VR2 (zon)
8 okt 14:45 GeuzenM'meer VR2 DVVA csv. VR5
8 okt 12:55 GeuzenM'meer VR3 Wartburgia asv VR4
9 okt 11:45 Zeeburgia avv VR1 (zon) GeuzenM'meer VR3 (zon)
9 okt 11:15 GeuzenM'meer VR4 (zon) TABA afc VR1 (zon)
9 okt 13:30 GeuzenM'meer VR5 (zon) Oosthuizen VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!