Cookie beleid Geuzenmiddenmeer

De website van Geuzenmiddenmeer is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Dit zijn de nieuwe trainingstijden voor jeugd en senioren vanaf maandag 23 augustus 2021.

Voor trainers
Op KNVB Assist | Trainers, een kennisplatform voor trainers, vind je allerlei info en inspiratie over trainingszaken.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO8-1 14.30 - 15.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO8-2 14.30 - 15.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO9-1 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO9-2 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO9-3 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO12-1 14.30 - 15.30
  • 1A
  • 4
  • -
GeuzenM'meer JO12-2 14.30 - 15.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO8-3 15.00 - 16.00 Carlos Alarcon Vidal
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO10-1 15.45 - 15.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-2 15.45 - 16.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-3 15.45 - 16.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-4 15.45 - 16.45
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO11-2 17.00 - 18.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO11-3 17.00 - 18.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO13-1 17.00 - 18.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO13-2 17.00 - 18.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer MO12-1 18.15 - 19.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer MO15-1 18.15 - 19.15
  • 1A
  • 8
  • -
GeuzenM'meer MO17-1 18.15 - 19.15
  • 2B
  • 5
  • -
GeuzenM'meer 1 19.15 - 20.45 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • 11
  • -
GeuzenM'meer 2 19.30 - 20.45
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 3 19.30 - 20.45
  • 2B
  • 2C
GeuzenM'meer VR1 (zon) 19.30 - 21.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer Vr2 20.45 - 22.00 Daan Mundt
  • 2B
  • 6
  • -
GeuzenM'meer 4 20.45 - 22.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 6 20.45 - 22.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer VR1 21.00 - 22.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO11-1 16.00 - 17.00 Carlos Alarcon Vidal, Yoav Seginer
  • 2 - kunstgras
  • -
GeuzenM'meer JO12-3 17.15 - 18.15
  • 2 - kunstgras
  • -
GeuzenM'meer 45+2 18.30 - 20.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 4 (zon) 19.00 - 20.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer 6 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer 7 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 10
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO14-1 (zon) 17.00 - 18.15
  • 2B
  • 7
  • -
GeuzenM'meer JO14-2 (zon) 17.00 - 18.15
  • 2A
  • 2
  • -
GeuzenM'meer JO14-1 17.15 - 18.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO17-1 18.45 - 20.15 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO19-1 18.45 - 20.15 Hussain Aulman
  • 2A
  • 5
  • -
GeuzenM'meer JO19-2 (zon) 18.45 - 20.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 3 19.30 - 21.00 Jerrol Letterboom
  • 1A
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO8-1 16.00 - 17.00
  • 2B
  • 3
  • Techniek
GeuzenM'meer JO8-2 16.00 - 17.00
  • 2B
  • 3
  • Techniek
GeuzenM'meer JO8-3 16.00 - 17.00
  • 1A
  • 3
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-1 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-2 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-3 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO12-1 16.00 - 17.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO12-2 16.00 - 17.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO10-1 17.00 - 18.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-2 17.00 - 18.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-3 17.00 - 18.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO10-4 17.00 - 18.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO13-2 17.00 - 18.15 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer MO12-1 17.00 - 18.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO13-1 18.15 - 19.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO14-1 18.15 - 19.15
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer MO15-1 18.15 - 19.15
  • 2B
  • 6
  • -
GeuzenM'meer 45+1 19.00 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO17-1 19.15 - 20.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer MO17-1 19.15 - 20.30 Muriël Leter
  • 2B
  • 8
  • -
GeuzenM'meer Vr2 19.15 - 20.30 Muriël Leter
  • 2A
  • 6
  • Techniek
GeuzenM'meer 1 20.30 - 22.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • 11
  • -
GeuzenM'meer 5 20.30 - 22.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer VR1 20.30 - 22.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO11-1 16.00 - 17.00 Carlos Alarcon Vidal, Yoav Seginer
  • 2 - kunstgras
  • -
GeuzenM'meer JO11-2 16.00 - 17.00
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO11-3 16.00 - 17.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO12-3 16.00 - 17.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO14-1 (zon) 17.00 - 18.00
  • 2A
  • 3
  • -
GeuzenM'meer JO14-2 (zon) 17.00 - 18.00 Joachim Nieuwenhuis
  • 2B
  • 2
  • Techniek
GeuzenM'meer JO19-2 (zon) 18.15 - 19.15 Hussain Aulman
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer 5 19.00 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO19-1 19.15 - 20.15 Hussain Aulman
  • 1B
  • 3
  • -
GeuzenM'meer 45+3 19.30 - 20.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 10
  • -
GeuzenM'meer 3 20.30 - 22.00 Jerrol Letterboom
  • 2A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!