Trainingen

Trainingen

Via deze link vind je de nieuwe trainingstijden voor jeugd en senioren vanaf 31 maart 2021.

Let op: Omdat de coronaregels dit seizoen regelmatig veranderen (zoals de avondklok en welke groepen mogen komen trainen), klopt het schema onderaan deze pagina niet altijd meer. Hetzelfde geldt voor de genoemde trainingstijden op de afzonderlijke teampagina’s. Hou de nieuwsberichten in de gaten voor de laatste stand van zaken.

Vragen?

Voor vragen en/of opmerkingen over het schema en de trainingen kun je contact opnemen met Rob Overkleeft (hoofd jeugdopleiding), Muriël Leter (vrouwen en meiden), Ferry van der Meulen (coördinator bovenbouw jeugd).

Voor trainers
Op KNVB Assist | Trainers, een kennisplatform voor trainers, vind je allerlei info en inspiratie over trainingszaken.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO8-1 16.00 - 17.00
  • 2B
  • 3
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-1 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-2 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO9-3 16.00 - 17.00
  • 2A
  • Techniek
GeuzenM'meer JO12-1 16.00 - 17.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO12-2 16.00 - 17.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • Techniek
GeuzenM'meer MO9-1 16.00 - 17.00 Muriël Leter
  • 2B
  • 11
  • -
GeuzenM'meer MO11-1 16.00 - 17.00
  • 2A
  • 6
  • -
GeuzenM'meer JO10-1 17.00 - 18.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-2 17.00 - 18.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-3 17.00 - 18.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO13-2 17.00 - 18.15 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO13-3 17.00 - 18.15
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer MO12-1 17.00 - 18.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO13-1 18.15 - 19.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO14-1 18.15 - 19.15
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer MO13-1 18.15 - 19.15 Muriël Leter
  • 2A
  • 6
  • Techniek
GeuzenM'meer MO15-1 18.15 - 19.15
  • 2B
  • 6
  • -
GeuzenM'meer 45+1 19.00 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO17-1 (zon) 19.15 - 20.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO17-2 (zon) 19.15 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer MO17-1 19.15 - 20.30 Muriël Leter
  • 2B
  • 8
  • -
GeuzenM'meer MO19-1 19.15 - 20.30 Muriël Leter
  • 2A
  • 6
  • Techniek
GeuzenM'meer VR2 19.15 - 20.30 Muriël Leter
  • 2A
  • 6
  • Techniek
GeuzenM'meer 1 20.30 - 22.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • 11
  • -
GeuzenM'meer 5 20.30 - 22.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer VR1 20.30 - 22.00 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO11-1 16.00 - 17.00
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO11-2 16.00 - 17.00
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO11-3 16.00 - 17.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer JO12-3 16.00 - 17.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO13-4 16.00 - 17.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO15-1 (zon) 17.15 - 18.15
  • 1A
  • 2
  • -
GeuzenM'meer 5 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer 45+3 19.30 - 20.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 1 (zon) 20.30 - 22.00 Carlos Alarcon Vidal
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 11
  • -
GeuzenM'meer 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 10
  • -
GeuzenM'meer 3 (zon) 20.30 - 22.00 Jerrol Letterboom
  • 2A
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO8-1 14.30 - 15.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO9-1 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO9-2 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO9-3 14.30 - 15.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO12-1 14.30 - 15.30
  • 1A
  • 4
  • -
GeuzenM'meer JO12-2 14.30 - 15.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer MO9-1 14.30 - 15.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO10-1 15.45 - 15.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-2 15.45 - 16.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO10-3 15.45 - 16.45
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO13-3 15.45 - 16.45 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO13-4 15.45 - 16.45 Ferry van der Meulen
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer MO11-1 15.45 - 16.45
  • 2B
  • 9
  • -
GeuzenM'meer JO11-1 17.00 - 18.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO11-2 17.00 - 18.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO11-3 17.00 - 18.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer JO13-1 17.00 - 18.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO13-2 17.00 - 18.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer MO13-1 17.00 - 18.00
  • 2B
  • 9
  • -
GeuzenM'meer MO12-1 18.15 - 19.15 Muriël Leter
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer MO15-1 18.15 - 19.15
  • 1A
  • 8
  • -
GeuzenM'meer MO17-1 18.15 - 19.15
  • 2B
  • 5
  • -
GeuzenM'meer 1 19.15 - 20.45 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • 11
  • -
GeuzenM'meer MO19-1 19.15 - 20.45
  • 1B
  • 6
  • -
GeuzenM'meer 2 19.30 - 20.45
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 3 19.30 - 20.45
  • 2B
  • 2C
GeuzenM'meer VR35+1 19.30 - 21.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer VR1 (zon) 19.30 - 21.00
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer VR35+2 19.30 - 21.00
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer VR2 20.45 - 22.00 Daan Mundt
  • 2B
  • 6
  • -
GeuzenM'meer 4 20.45 - 22.15
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 6 20.45 - 22.15
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer VR1 21.00 - 22.30 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO12-3 17.15 - 18.15
  • 2 - kunstgras
  • -
GeuzenM'meer 45+2 18.30 - 20.00
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer 4 (zon) 19.00 - 20.30
  • 2A
  • -
GeuzenM'meer 6 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer 7 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer 8 (zon) 19.00 - 20.30
  • 1B
  • -
GeuzenM'meer 1 (zon) 20.30 - 22.00 Carlos Alarcon Vidal
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 11
  • -
GeuzenM'meer 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1 - kunstgras + hoofdveld
  • 10
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GeuzenM'meer JO14-1 17.15 - 18.30
  • 2B
  • -
GeuzenM'meer JO15-1 (zon) 17.15 - 18.30
  • 1A
  • 8
  • -
GeuzenM'meer JO17-1 (zon) 18.45 - 20.15 Ferry van der Meulen
  • 1A
  • -
GeuzenM'meer JO17-2 (zon) 18.45 - 20.15
  • 1B
  • 3
  • -
GeuzenM'meer 3 (zon) 19.30 - 21.00 Jerrol Letterboom
  • 1A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!