Uitslagen & programma - GeuzenMiddenmeer

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
09 sep 20.10 GeuzenM'meer 2 (zaal) Exstudiantes Amsterdam 2 (zaal) be 4-3
16 sep 21.05 GeuzenM'meer 2 (zaal) AGB 7 (zaal) co 17-0
23 sep 21.05 Golden Stars FC 12 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 4-0
30 sep 21.05 GeuzenM'meer 2 (zaal) Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) co 1-10
07 okt 21.05 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 8-4
14 okt 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) AZV (Amstelveen) 8 (zaal) co 4-7
28 okt 20.10 GeuzenM'meer 2 (zaal) RKAVIC 6 (zaal) be 11-5
04 nov 21.05 TOB Rksv 33 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 8-4
11 nov 21.50 DCG Rksv 11 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 8-3
18 nov 20.10 GeuzenM'meer 2 (zaal) RKDES 6 (zaal) co 8-4
25 nov 20.00 Zekveld Sport 3 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 6-0
02 dec 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) co 3-7
16 dec 22.10 Os Lusitanos 7 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 15-2
13 jan 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) ASV Blauw-Wit 2 (zaal) be 4-5
20 jan 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) Golden Stars FC 10 (zaal) co 10-7
27 jan 20.10 DCG Rksv 9 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co 0-5
03 feb 20.10 AGB 7 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
10 feb 21.05 GeuzenM'meer 2 (zaal) Golden Stars FC 12 (zaal) co -
17 feb 19.15 Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
10 mrt 20.10 GeuzenM'meer 2 (zaal) Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) co -
17 mrt 19.15 AZV (Amstelveen) 8 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
24 mrt 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) TOB Rksv 33 (zaal) co -
31 mrt 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) DCG Rksv 11 (zaal) co -
14 apr 20.10 RKDES 6 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
21 apr 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) Zekveld Sport 3 (zaal) co -
28 apr 19.15 GeuzenM'meer 2 (zaal) Os Lusitanos 7 (zaal) co -
12 mei 19.15 Golden Stars FC 10 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
19 mei 21.05 GeuzenM'meer 2 (zaal) DCG Rksv 9 (zaal) co -
26 mei 19.00 Legmeervogels 4 (zaal) GeuzenM'meer 2 (zaal) co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!